Nasze sukcesy

HOLCIM Kruszywa wybiera HITACHI

Przekazanie maszyny do dolnośląskiej kopalni bazaltu

Maszyny w branży wydobywczej

Chociaż ciężko jest powiedzieć, że gdziekolwiek koparka ma lekko, to na pewno są miejsca, gdzie ma odrobinę lżej lub odrobinę trudniej. Niedawno mieliśmy okazję odwiedzić dolnośląską kopalnię bazaltu spółki HOLCIM Kruszywa, gdzie przekazywaliśmy do użytku koparkę gąsienicową Hitachi ZX690.

Praca maszyny w kopalni odkrywkowej to praca w trudnych warunkach, gdzie ciągle wystawiana jest na skrajne przeciążenia, które testują limity podzespołów nawet przez 16 godzin dziennie! Nic dziwnego więc, że firmy reprezentujące branżę wydobywczą nie mogą pozwolić sobie na żadne ustępstwa w kwestii wyboru odpowiedniej maszyny.

Maszyna w kopalni musi być przede wszystkim:

  • niezawodna: ponieważ każdy jej przestój opóźnia pracę całego łańcucha procesów w zakładzie,
  • nowoczesna: żeby maksymalizować efektywność, nie generując kosmicznych kosztów, a operatorowi zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy.

Fakt, że nasi klienci z branży wydobywczej zaufali naszym maszynom i chętnie do nas powracają, świadczy, że zdają one egzamin w najtrudniejszych warunkach, gdzie jakość wykonania i nowoczesne technologie są decydujące.

Tym bardziej cieszy nas przekazanie koparki gąsienicowej Hitachi ZX690 w ręce tak strategicznego przedsiębiorstwa w branży wydobywczej jakim jest grupa HOLCIM. Gratulujemy świetnego wyboru, a nasz zespół czuwa nad tym, żeby przez następne lata opiekować się tą maszyną jak najlepiej!

Na zdjęciu: przekazanie upominku i gadżetów dla operatorów koparki po ukończonym szkoleniu z zakresu obsługi maszyny. Kopalnia bazaltu Lubień - HOLCIM Kruszywa