wracaj

Autoryzowany serwis HITACHI oraz BELL

Dział techniczny KIESEL Poland to kadra wysoko wyspecjalizowanych mechaników (lokalnych i mobilnych) rozlokowanych na terenie całego kraju, wokół 3 lokalizacji: Piekary Śląskie, Lublin oraz Strzegom.

W każdym oddziale znajduje się hala warsztatowa, gdzie wykonywane są remonty oraz prace przygotowawcze przed wydaniem maszyn do klienta.

Każdy z oddziałów posiada magazyn części zamiennych, na którym znajdują się materiały eksploatacyjne do większości maszyn pracujących na terenie naszego kraju.

Od 01.04.2022 uruchomiony został punt sprzedaży części zamiennych - lokalizacja Strzegom.

W oddziale naszej firmy dostępne są od ręki wszystkie materiały eksploatacyjne do oferowanych przez nas maszyn HITACHI oraz BELL.

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych służy fachową pomocą zarówno telefonicznie jak i na miejscu w oddziale.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą przyśpieszyć czas dostawy niezbędnych części oraz materiałów eksploatacyjnych.

 

 

Serwis silników CUMMINS

W 2021 roku, Serwis Kiesel Poland uzyskał autoryzację producenta silników CUMMINS.

Dzięki szeregowi szkoleń technicznych w zakresie diagnostyki oraz mechaniki silników CUMMINS, możemy świadczyć usługi serwisowe silników montowanych w naszych maszynach. Serwis posiada na wyposażeniu komplet narzędzi diagnostycznych oraz specjalnych narzędzi naprawczych. Jako część grupy Kiesel, mamy dostęp do magazynu części w Niemczech a po przystąpieniu do programu obsługi silników CUMMINS mamy także dostęp do zasobów magazynowych HCME.

ODDZIAŁ KIESEL W POLSCE